Kariyer

Işıklar Testere olarak personele yapılan yatırımın, firmaya yapılan en akıllıca yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda Işıklar Testere  iç ve dış kaynaklı eğitimlere önem ve öncelik vererek, yoğun bir eğitim programı uygulamaktadır. Kendi markaları ile inşaat el aletleri sektöründeki liderliğimizi; eğitimler ile donattığımız yüksek performanslı personelimiz ile sürekli ve kalıcı kılmayı hedeflemekteyiz.

Şirketimizde, çalışanlarımızın göstermiş oldukları performansı ölçebilmek, ihtiyaç duydukları eğitimleri tespit edebilmek ve uygulanacak olan zam ve terfileri belirleyebilmek için Performans Değerlendirme Sistemi kullanılmaktadır. Personelimize yönelik verilecek her türlü kararda öncelikli ve etkin olarak Performans Değerlendirme Sistemi`ne başvurulmaktadır. Ücret artışları, terfiler, görev değişiklikleri, eğitime katılma olanakları ve benzer konulardaki kararlarda performans değerlendirme sonuçları esas alınmakta ve uygulama, firmamız bünyesinde çalışan tüm personeli kapsamaktadır.

Siz de kendinizi bizim bir parçamız olarak göreceğinize inanıyorsanız. [email protected] adresine CV'nizi iletmeniz rica olunur.